RSS

Rábatamási Sport Kör

2012.04.29. Rábatamási                                                                                                              Rábatamási SK-Markotabödöge SE: 2-1;

(Gsz: Magyar László, Halász Attila, ill. Tóth József)

Nehézzé tettük a szezon legkönnyebbnek ígérkező mérkőzését. A vasárnapi mérkőzés pozitívuma a megszerzett 3 pont, valamint néhány jó egyéni teljesítmény.

Az első félidő után az ellenfél csapatának egy szava sem lehetett volna, ha 5-0-ás Rábatamási vezetéssel mennek a csapatok szünetre. Ennek ellenére a félidő Magyar László góljával csak 1 gólós vezetést hozott.

A második félidőben ismét megvoltak a ziccerek, melyeket nem sikerült kihasználni. Halász Attila távoli emelésével 2-0-ra növetük előnyünket a félidő közepén, de ismét következett egy kapushiba (2-1), mellyel izgalmassá tettük magunknak az utolsó negyed órát.

A 3 pont meg van, így csapatunk továbbra is a 10. helyen áll a bajnokságban.

A Rábatamási Sport Kör honlapja elérhető itt.